Inteligentny dom F&HOME RADIO tworzy nową jakość w kreowaniu przyjaznych przestrzeni mieszkalnych.

F&HOME RADIO jest jednym z najtańszych rozwiązań na rynku oferujący przy tym niezwykle szeroki wachlarz możliwości automatyki budynkowej.
Dzięki niemu będziesz miał pełną kontrolę nad sposobem funkcjonowania domu w niezwykle łatwy sposób, z dowolnego miejsca, o dowolnej porze i co najważniejsze bezprzewodowo.

System F&HOME RADIO jest zaprojektowany w sposób umożliwiający jego szybki montaż zarówno w obiektach nowo wybudowanych, jak również w tych użytkowanych od dawna.

Z uwagi na istniejące w systemie elementy modułowe, które można zamontować w rozdzielni możesz wykonać instalację mieszaną – przewodowo-radiową.

W budynkach, w których istnieje już instalacja elektryczna możesz zbudować system w oparciu o elementy do puszek montażowych bez konieczności ingerencji w istniejącą instalację elektryczną.Bez ograniczeń. Bez kucia ścian. Swobodne programowanie.

Funkcjonalność systemu zależy wyłącznie od własnych upodobań i pomysłowości.

 

Zapraszamy do współpracy

Monitoring Opole
Inteligenty dom Opole
Systemy alarmowe Opole
Instalacje elektryczne Opole
montaż, serwis

Baborów, Biała, Brzeg, Byczyna, Dobrodzień, Głogówek, Głubczyce, Głuchołazy, Gogolin, Gorzów Śląski, Grodków, Kędzierzyn-Koźle, Kietrz, Kluczbork, Kolonowskie, Korfantów, Krapkowice, Leśnica, Lewin Brzeski, Namysłów, Niemodlin, Nysa, Olesno, Oława, Opole, Otmuchów, Ozimek, Paczków, Praszka, Pruszków, Prudnik, Strzelce Opolskie, Tułowice, Ujazd, Wołczyn, Wrocław, Zawadzkie, Zdzieszowice


Szukaj