Godzina 6:00
Centrala systemu FIBARO pobiera dane meteorologiczne, za pośrednictwem których dostosowuje szereg kolejno zaplanowanych działań tworząc odpowiednią temperaturę dla Twoich potrzeb i porannych przyzwyczajeń.
Godzina 7:15
Temperatura w Twoim domu jest już odpowiednia. Dom budzi nas włączając pierwsze nuty naszego ulubionego radia, stopniowo podnosząc głośność.
Godzina 7:20
Delikatnie odsuwają się rolety wpuszczając do naszej sypialni naturalne światło.
W porze zimowej system włącza oświetlenie do 30% przystosowując stopniowo nasz wzrok.
Godzina 7:25
Oczy mamy otwarte. Dom wyczuwa nasilony ruch w sypialni odpowiednio oświetlając nam drogę do łazienki i kuchni.
Godzina 7:26
Wanna napełnia się nam gorącą wodą, a w kuchni uruchamia się ekspres do kawy. Zostają uruchomione wiadomości w TV, nie ma to jak najnowsze informację ze świata.
Godzina 7:30
Rolety i okna delikatnie uchylają się, wpuszczając podmuch świeżego powietrza do naszego domu.
Godzina 7:50
Wracamy do już wywietrzonej sypialni. Na ekranie naszego telewizora System Fibaro informuję nas o warunkach atmosferycznych panujących na zewnątrz,dzięki czemu odpowiednio dobieramy ubranie. W tle słyszymy naszą ulubioną muzykę.
Godzina 18:00
System Fibaro wie, że jest wieczór, ponieważ maleje natężenie światła na zewnątrz.
Włącza oświetlenie ogrodowe oraz fontannę
Godzina 18:10 wracasz z pracy
System FIBARO wykrywa Twój samochód zbliżający się do posesji. Podnosi natężenie oświetlenia w ogrodzie i na podjeździe do 100%. Otwiera bramę wjazdową oraz bramę garażową. Włącza światło w garażu 
Godzina 18:11 wjeżdżasz do garażu 
Jeżeli czujnik CO zainstalowany w garażu wykryje zbyt duże stężenie tego gazu, włączy wentylator, który wydmucha spaliny na zewnątrz. W przypadku przekroczenia stężenia CO zagrażającego życiu domownika, brama garażowa pozostanie otwarta aż do momentu wywietrzenia pomieszczenia. 
Godzina 18:12 wchodzisz do domu 
Alarm zostaje rozbrojony. Jeżeli na dworze jest ciemno, wszystkie rolety zostają zamknięte, zostaje włączone światło w pomieszczeniach, gdzie zostanie wykryty ruch. TV włącza się na ulubiony kanał domownika.
 Godzina 18:20
Uruchamia się scena "PODLEJ OGRÓD". Oświetlenie w ogrodzie ustawia się do poziomu 50%. Zostają wysunięte zraszacze i podlewają ogród. 
Godzina 19:50 
Przychodzą sąsiedzi obejrzeć z Tobą mecz. Transmisja rozmowy jest przeprowadzona przez Twój telefon, który łączy się z domofonem. Gdy otwierasz furtkę, oświetlenie w ogrodzie wzrasta do 100% i wyłączają się zraszacze. 
Godzina 1:03:12
Czujka dymu wysyła sygnał do Centrali FIBARO o zagrożeniu pożarem w Twoim domu. System błyskawicznie podejmuje procedury awaryjne, informując Ciebie o zaistniałym niebezpieczeństwie
Godzina 1:03:15 
Zostaje uruchomiony system alarmowy, po czym oświetlenie w całym domu przełącza się w tryb migania, aby zaistniałe zagrożenie było jak najbardziej widoczne dla odpowiednich służb i sąsiadów. 
Godzina 1:03:17 
W całym budynku System FIBARO zamyka okna, by nie wpuszczać tlenu. Podnosi rolety i otwiera zamki w drzwiach, by ułatwić ucieczkę domownikom, a także umożliwić strażakom wejście do budynku. 
Godzina 1:03:18 
Dopływ gazu zostaje zablokowany. Jednocześnie system wentylacyjny został uruchomiony na 100 % mocy, by odessać możliwie dużo tlenu, a także wywiać dym.
Godzina 1:03:21 
Termostaty i regulatory klimatyzacji natychmiast odłączają się, zapobiegając roznoszeniu się dymu. 
Godzina 1:03:22 
Ostrzeżenia i instrukcje ewakuacyjne odtwarzane są na wszystkich urządzeniach audio-wideo. 
Godzina 1:03:23 
Drogę ucieczki wskazuje domownikom specjalnie skonfigurowane oświetlenie, które prowadzi nas do wyjścia. 

Zapraszamy do współpracy

Monitoring Opole
Inteligenty dom Opole
Systemy alarmowe Opole
Instalacje elektryczne Opole
montaż, serwis

Baborów, Biała, Brzeg, Byczyna, Dobrodzień, Głogówek, Głubczyce, Głuchołazy, Gogolin, Gorzów Śląski, Grodków, Kędzierzyn-Koźle, Kietrz, Kluczbork, Kolonowskie, Korfantów, Krapkowice, Leśnica, Lewin Brzeski, Namysłów, Niemodlin, Nysa, Olesno, Oława, Opole, Otmuchów, Ozimek, Paczków, Praszka, Pruszków, Prudnik, Strzelce Opolskie, Tułowice, Ujazd, Wołczyn, Wrocław, Zawadzkie, Zdzieszowice


Szukaj